top of page
Image by ian dooley

Seyahat Hizmetleri

Asistans Burada, seyahat alışkanlıklarınıza göre özel seyahat çözümleri sunar. Seyahatinizin başlangıcından sonuna kadar planlayabilir, havalimanı transferi, uçak bileti temini, otel rezervasyonu, kiralık araç gibi seyahatinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Traveling Couple

Yurt içinde 2000’e yakın, yurt dışında 185 ülkede 5000 destinasyonda 170.000’e yakın otel anlaşmaları, 75 farklı ülkede VIP transfer anlaşmaları ve tüm dünyada uçak bileti hizmeti ile  kapsamlı bir seyahat ağı sunuyoruz.


Müşterilerimize en üstün nitelikli hizmetleri en optimum fiyata sunmayı garanti eden tecrübeli ve konusunda uzman seyahat danışmalarımız ile seyahatlerinizi organize edebilir, bu ayrıcaklı hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.


Asistans Burada  iş ve tatil amaçlı seyahat edenlerin yanı sıra gurbetçi işçilere seyahat yardımıda sağlar. Ekibimiz, pasaport veya bagaj kaybından tıbbi bir acil durum yaşamaya kadar her türlü öngörülemeyen durumla başa çıkmanıza yardımcı olacak deneyime ve bilgiye sahiptir.


Tüm hizmetlerimizle 24/7 gönül rahatlığı ile yolculuğunuzun tadını çıkarmanızı sağlamak için Asistans Burada.

Konaklama
Image by Proxyclick Visitor Management System

Small Title

Yurt içi ve yurt dışındaki tedarikçilerimiz ve sözleşmeli otellerimiz ile bütçe, ihtiyaç ve lokasyon olarak, uygun alternatifleri, hızlı şekilde sunuyoruz.

Image by yang wewe

Small Title

Kullandığımız global rezervasyon sistemleri ve anlaşmalı otellerimiz ile dünyanın neredeyse her yerinde her segmentteki otele rezervasyon yapma avantajı sağlıyoruz.

White File Folders

Small Title

Gelen talepleri en hızlı şekilde değerlendirerek, alternatifler ile yolcularımıza dönüş yaparak, öncelikle seyahat amacına yönelik tespitlerde bulunuyor ve en doğru alternatifleri en hızlı şekilde iletiyoruz.

Vize Hizmeti
Friendly Conversation

Small Title

Vize danışmalarımız sizler için konsolosluklar ile düzenli temas halinde olup gerekli tüm araştırmaları yaparak gereksiz zaman kaybına yol açan bir çok formaliteden kurtarır.

Image by ConvertKit

Small Title

Konsolosluk kuralları çerçevesinde sizin adınıza randevuları alırız. Vize işlemlerinizin tüm takibini sizleri bilgilendirerek gerçekleştiririz.

Image by bruce mars

Small Title

Güncel pandemi, olağan üstü durumlarda oluşabilecek tüm değişikliklerde sizleri güncel bilgiler sağlayarak vize işlemlerinizin mümkün olan en sorunsuz şekilde gerçekleştiririz.

Transfer Hizmetleri
Image by Charles Deluvio

Small Title

Seyahatlerinizin önemli bir parçası olan transfer hizmetini dünyanın birçok bölgesinde özel şoförü olan, konforlu araçlarla gerçekleştiriyoruz.

Image by Sigmund

Small Title

VIP Transfer hizmeti veren iş ortaklarımız ile dünya çapında seyahatlerinizi konforlu bir hale getiriyoruz, özel etkinlikler için tercih edilen araçları organize edebiliyoruz.

Image by Alina Kacharho

Small Title

Transfer hizmetlerimiz sadece araç değil diğer deniz ve hava taşıtları ile de talebinize göre gerçekleştirebiliyor.

Araç Kiralama Hizmetleri
New Car Keys

Small Title

Türkiye’nin her yerinde  kiralayacağınız belirlediğiniz konum ve tarih için uygun olan araçları sizlere sunalım.

GPS Rental

Small Title

Araç kiralamaya dahil etmek istediğiniz hizmet ve ürünler varsa bunları belirleyerek rezervasyonunu şekillendirebiliriz.

Image by Dan Gold

Small Title

Araç kiralama sürecinde sizlere mail yolu ile de tüm bilgiler aktarılır. Onayınız sonrasında son adımda da belirtilen fiyat için size gelen SMS’i ile ödemeyi tamamlanır. Herhangi bir acente, rent Aracınızı  avantajlı fiyatlar ile keyfini sürebilirsiniz.

bottom of page