top of page
tele-medicine.jpg
Telemedicine

Medikal Danışmanlık

Asistans Burada sizlerin sağlıkla ilgili bireysel soru ve sorunlarınız için 24/7 çağrı merkezimiz ve bünyemizde bulunan doktorlar ile ihtiyacınız olan her konuda destek vermektedir.

Medical Consultation

Bir telefon ile ulaşılabilecek doktor ve hemşirelerimiz sizlere medikal danışmanlık koçluk hizmetleri sağlamaktadır. Zaman ve pandemi koşullarında sağlık hizmetlerine ulaşımın kısıtlı olduğu durumda telefon ve video konferans ile her konuda diyet, psikolojik danışmanlık, yeni gelişmelerin aktarılmasını sağlıyoruz. 


Böylece hastaneye gitmeden bir çok sorununuza uzaktan profesyönel bilgi aktarımı ve çözüm sağlayabiliriz. İç Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları (Pediatri), Dermatoloji, Ortopedi, Beyin Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum olmak üzere toplam 8 branşta hizmet yetkinliği olan medikal personelimiz bulunmaktadır.


Bu sayede hastaneye gitmenize gerek olup olmadığına karar verebilir, doğru teşhis ve yönlendirme ile zamandan ve maaliyetten tasarruf sağlayarak sorununuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 


Ayrıca bünyemizde bulunan diğer hizmetler ile entegre bir biçiminde kaza, vefat veya tüm olumsuz durumlar içinde ülkeye geri dönüş, nakil transfer hizmelerimizle profesyönel medikal refakatçi sağlanması. Hava ambulans, konsolosluk işlemleri dahil olmak üzere tüm sorularınızda Asistans Burada.

Asistans Burada hastanede kaldığınız süre boyunca ilgili tıp uzmanlarıyla istişareler ve tıbbi durumunuzla ilgili sürekli güncellemeleri almak için aile üyeleri veya arkadaşlar için tek bir irtibat noktası kurulmasını sağlar. Yakınlarınız ve ailenizin yanınızda olmasa da gözünüz arkada kalmaz. Tüm tetkikler tarafımızdan denetlenerek maliyet ve gereksiz uygulamaların önüne geçerek sizin ve yakınlarınızın destekleyebiliyoruz.

  • Hava/Kara Ambulansı ile hasta nakli

  • Maliyet kontrolü

  • Medikal Dosya Takibi

  • Yerinde Muayene

  • Medikal Eskort

  • Tıbbi Danışmanlık

  • İkinci Görüş

  • Medikal Çağrı Merkezi

Paramedics
bottom of page